Hizmetlerimiz

Sunduğumuz Hizmetler

Sunmuş olduğumuz ücretli hizmetlerin yanı sıra, ücretsiz olarak sunduğumuz site testi aracımızı kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ TEST ET
service

Web Sitesi Optimizasyonu

Sitenizi optimize edip daha hızlı açılmasını ve düzenlenmesini sağlıyoruz.

service

Bölgesel Seo

İşletmenizin bölgenizdeki bilinirliğini arttırıyor ve potansiyel müşterilerinizin size kolayca ulaşmasını sağlıyoruz.

service

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya hesaplarınızın, yönetilmesi, sayfa bilinirliğinin arttırılması ve reklam çalışmalarını kapsar.

service

Email Tanıtımı

Yeni müşterilerle verimli ve etkili bir şekilde etkileşim kurma çabalarında ürün ve hizmetleri tanıtımını yapmak için kitlenizin her alanı için özel tanıtım kampanyaları oluşturuyoruz.

service

Web Projesi Geliştirme

İhtiyaçlarınıza yönelik olarak yeni teknolojileri kullanarak web sitesi, web yazılımları, ve web projeleri tasarlayıp kodluyoruz.

image
Bölgesel Seo Çalışması

Ulaşılabilir olmak her zaman size avantaj sağlayacaktır. Bu yüzden bölgenizdeki insanların işletmenizden haberdar olmasını sağlamak amacıyla bölgesel seo çalışması son derece önemlidir. Potansiyel müşterilerinizi devamlı müşterilere dönüştürebilirsiniz.

image
Harita Arama Optimizasyonu

Harita arama optimizasyonu sayesinde işletmenizin konumu, telefon numarası, çalışma günü ve saatleri gibi bilgileri arama motorlarında görebilirler. Sizin yol tarifi vermenize gerek kalmadan yol tarifi alabilirler.

image
Kaliteli Backlink Hizmeti

Sitenizin otoritesini arttırmak amacıyla kaliteli backlinklere sahip olmak gerekir. Kaliteli backlinler sayesinde arama motorlarındaki puanınız ve otoriteniz artacaktır. Aynı zamanda arama sonuçlarında üst sıralara çıkmanız kolaylaşacaktır.

image
Hedef Kitle Bazlı Reklam

Her işletmenin hitap ettiği hedef kitle farklılık gösterebilir. Yaş, cinsiyet, bölge, ülke vb. gibi kriterlere göre reklamınzı sadece hedef kitlenize yapıyoruz. Bu sayede hedefinizden şaşmadan doğru ve emin adımlarla ilerlemiş oluyorsunuz.

image
E Posta Tasarımı

E posta ve şablonlar sayesinde mail listenizdeki kullanıcılara dikkat çekici kampanyalar, özel gün ve kutlama mailleri gönderebilirsiniz. Dilerseniz sektörünüze uygun mail listeslerinden oluşan hizmetimizinden de yararlanabilirsiniz.

image
Web Sitesi Tasarımı

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve analiz edip size en uygun web sitelerini tasarlıyoruz. Unutmamak gerekir ki teknolojinin son derece geliştiği bu dönemde web siteleri size büyük avantajlar sağlayacaktır. Nerede olursanız olun web siteleri sayesinde mesafelerin bir önemi kalmayacak.