Hakkımızda

Kısaca Teknolance Hakkında

Teknolance, 2014 yılında genç ve yenilikçi bir ruhla teknoloji ve web dünyasında profesyonellikler yaratmak için kurulmuştur. Teknolance'ın amacı; aklını ve algılarını dünyaya açık tutarak yenilikleri takip etmek, hizmet kalitesini arttırmak ve müşterilerine en doğru hizmeti sunmaktır.

Zaman hızlı bir şekilde akıp giderken yeniliklere ayak uydurmak bir hayli zorlaşmış durumda. Özellikle teknoloji ve internet dünyasındaki gelişmelere ayak uyduramayıp geride kalmamanız için buradayız. Teknolance olarak sürekli kendinimizi güncelleyip geliştiriyor ve bunları hizmet kalitemize yansıtıyoruz.

Teknolance markanıza değer katmak için yaratıcılığa ve özgünlüğe sahip fikirleri birleştirip sizlere sunmaktadır. Çalışmaların başından sonuna kadar sizin memnuniyetiniz için en kaliteli şekilde hizmet veriyoruz.

 1. time-line
  Mayıs, 2014
  Nasıl Başladık ?

  2014 Mayıs ayında bilgi birikimlerimizi kullanarak, insanların taleplerini karşılamak, bildiklerimizi bilmeyenlere anlatmak ve yeni projelere yelken açmak amacıyla Teknolance'ı kurma kararı aldık. Hiç vakit kaybetmeden web sitemizi kodlamaya ve tasarlamaya başladık. 3 hafta içinde sitenimizi tamamlayıp yayına aldık ve sadece internet üzerinden hizmet vermeye başladık.

 2. time-line
  Nisan, 2015
  Sahaya İnme Zamanı

  Gelen istekler doğrultusunda sadece internet üzerinden vermiş olduğumuz hizmet ve eğitimleri yüzyüze sunmaya karar vererek sahaya indik. Müşterilerimizi yerlerinde ziyaret ederek onların ihtiyaçlarını dinledik ve onlara eğitimler verdik.

 3. time-line
  Haziran, 2016
  Daha Çok Gelişim Daha Çok Hizmet

  Ekibimiz ile birlikte 2 yılın değerlendirmesini yaparak yeni kararlar aldık. Daha çok hizmet verebilmek ve daha fazla ihtiyaca çözüm sunmak amacıyla yeni eğitimler almaya karar verdik. Çeşitli seminer, sertifikasyon ve eğitim programlarına katılarak kendimizi geliştirdik. Eğitimler sonucunda yeni hizmetlerimizide yayına aldık.

 4. time-line
  Ocak, 2017
  Müşterilerimiz Yükseliyor

  Bize güvenen ve inanan sadık müşterilerimizin hızla yükselişlerine tanık oluyoruz. Onlara vermiş olduğumuz hizmet ve destekler sonucunda bazıları sosyal medyada istedikleri konuma gelirken, bazıları da küçük işletmelerini büyütme imkanı buluyor.

 5. time-line
  Nisan, 2018
  Yepyeni Bir Teknolance

  Sitemizde güncellemeye giderek gerek görsellik gerekse altyapı olarak sizin için daha kullanışlı ve stabil bir hale getirdik. Sitemize yeni hizmetler ekledik ve bu hizmetleri rahat ve güvenli bir şekilde satın almanızı sağladık. Sitemize SSL Sertifikası ekleyerek güvenliği üst seviyeye çıkarttık.

 6. time-line

Memnuniyetiniz İçin Çalışıyoruz

İyi bir hizmet bizim sorumluğumuz, sizin ise hakkınızdır. Bunun bilincinde olarak size en iyi hizmetleri sunmak için buradayız.

profit

Ekibimiz İle Tanışın

Genç ve yenilikçi bir ruhla teknoloji ve web dünyasında profesyonellikler yaratmak için buradayız.

team member
Enes Sayılmışer

Yazılım Geliştirici

team member
Berkay Çelik

Sosyal Medya Danışmanı

team member
İbrahim DEMİR

Web Geliştirme Uzmanı & Grafik Tasarım

image
Mükemmel Destek

Bizimle iletişime geçin ve sorunlarınızı birlikte çözelim. Uzman destek ekibimiz sorunlarınıza çözümler sunmak için burada.

image
Harika Ekip

Teknolance ekibi olarak çalışmalarımızı kordineli bir şekilde yapıyoruz. Ekip ruhu ile çalışarak birçok şeyin üstesinden geleceğimizi biliyoruz.

image
Hızlı Çözümler

Zamnın değerli olduğunu biliyoruz ve sorunlarınıza olabildiğince hızlı çözümler sunuyoruz.